TILBURG - Tienduizenden abonnees van het Brabants Dagblad hebben afgelopen weken ongemerkt vier kunstwerken bij het oud papier gezet.
De kunstwerken waren afgelopen weken als advertentiepagina's in de editie Tilburg van deze krant gelegd.
Woensdag verscheen de laatste pagina, een bijdrage van kunstenaar Joep van Liefland. De pagina's zijn betaald door het Tilburgse kunstenaarsinitiatief Whatspace. Whatspace wilde door middel van de pagina's rumoer veroorzaken. Maar Bas van den Hurk van Whatspace moet vaststellen dat dit niet is gelukt. "Uiteindelijk is er nauwelijks op gereageerd."
De pagina's waren opzettelijk zonder beeldmerk of andere verwijzing in de krant gelegd. Slechts het kunstwerk was afgebeeld. Ook was met opzet geen ruchtbaarheid aan het project gegeven.

